08 Eylül 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları


KOÇ

Eskiden verilmiş sözler tekrar gündeme gelebilir. Hem maddi hem de manevi yönden istikrarlı olmanız gereken bir dönemdesiniz. Edindiğiniz deneyimler sayesinde bakış açısı kazanabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz.

BOĞA

Belli kişilerin olayları büyütmesi canınızı sıkabilir. Bu esnada siz asıl işlerinize odaklanmalı ve başarıyı hedeflemelisiniz. İş arkadaşlarınızla uyum içinde çalışmanız gereken bir süreçtesiniz.

İKİZLER

Hususi konularınızın tartışıldığı ortamlarda bulunmamanızda fayda var. Zira yanlış anlaşılabilir ya da bazı şeylerden sorumlu tutulabilirsiniz. Başkalarını değiştirmeye çalışmayın, onun yerine kendinizi yenileyin Sevgili İkiz’ler. Eksik bilgiler sizi zarara uğratabilir.

YENGEÇ

Aklınızdakileri açıkça ifade ederek hem işte hem de özel yaşantınızda ilişkileriniz güçlenmeye başlayacaktır. Çevrenizdekilerin övgüleri ve beğenileri sizi daha da cesaretlendirecektir.

ASLAN

Yarım kalan işlerinizi bir an evvel tamamlamalısınız. Böylelikle şansınız da yaver gidecektir. Prensipli ve dinamik yapınız sayesinde daha az hata yapabilirsiniz. İletişim kanallarınızı daha sık kullanmanız size yeni bir çevre kazandırabilir.

BAŞAK

Eski bir dostunuzla yeniden bir araya gelme fırsatı bulabilirsiniz. Bu kişilerin size aktaracağı bilgiler belli konularda size yol gösterebilir. Benzer hisler içerisinde olduğunuz kişilerle daha yakın temas kurabilirsiniz.

TERAZİ

Terazi’ler için yepyeni bir dönem başlıyor. Yeni yerler keşfedebilir, yeni ilgi alanlarına yönelerek yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Böylesi kişisel gelişiminiz için de faydalı olacaktır. Öte yandan gündelik hayatınız da renklenmeye başlayabilir.

AKREP

Agresif ve baskın karakterler sizi engellemek ya da durdurmak isteyebilir. Daha ön planda olmalısınız. Her detaya hâkim olmalı ve kontrolü elinize almalısınız. Böylelikle pek çok işin üstesinden gelebilirsiniz.

YAY

Tek başınıza karar vermeli ve harekete geçmelisiniz. Kimseyi bu sürece dâhil etmeyin. Başkalarının müdahale etmesine izin vermeniz sizi pasif hale getirecektir. Sorun haline gelme olasılığı olan konularda daha hassas davranmalısınız. Bu nedenle ilişkilerin doğru yönetilmesi gerek.

OĞLAK

Ek kazanç fırsatları ya da girişim olanakları bulabileceğiniz verimli bir sürece giriyorsunuz. Fırsatları gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Karşınızdaki her kim olursa olsun dikkatli dinlemeli ve siz de fikirlerinizi sunmalısınız. Böylelikle sizi hedeflerinize götürecek kişileri yanınıza alabilirsiniz.

KOVA

Ortak birikim ve finans gibi konularda size taahhüt edilen her şeyde daha temkinli olmalısınız. Şansınız çok açık. Daha çok çalışıp, özveride bulunursanız kazanan siz olursunuz.

BALIK

İç sesinize kulak vermeli ve ona göre pozisyon almalısınız. Sizi başarıya götürecek en kısa yol bu olabilir. Sizinle aynı bakış açısına sahip kişilerle ortak çalışmalar yapmanız durumunda hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Yeni oluşumları olgunlaştırmanın tam sırası…

 

 

08 Eylül 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları ile Benzer Yazılar:

8 Eylül 2016 Saat : 7:14
08 Eylül 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları için yorumlar kapalı

Yorumlara kapalı.

sohbet Son Yazılar FriendFeed

Sohbet Girişi

Nickiniz :
Şifreniz :  

Kategoriler


Seo tarafından seohocasi v2 temasısohbetsohbet asdsadasdsadsadasdasdasdsad