Baz Ürünü Olarak Tıraş Losyon


 

makyaj

 

 

Sevgili hanımlar artık makyaj yaparken hemen hemen herkes makyaj altı bazı kullanarak ciltlerini makyaja hazır hale getiriyorlar. Bazılarımız ise cilt tipimize uygun makyaj bazımızı henüz seçmiş değiliz.
Makyaj konusunda uzman vlogger Nikkie Tutorials makyaj alanında yeni bir devrim yarattı demek doğru olacaktır öyle bir trende imza attı ki,makyajın kalıcılığını arttırmak için baz ürünü olarak traş losyonu kullandı.
Makyaj bazlarına rakip olarak önerdiği traş losyonlarıyla makyajda yeni bir çığır açtı ve kendisi gibi kullananlarda sonuçtan oldukça memnun görünüyorlar.Traş losyonları yüksek oranda gliserin içerdiğinden cildinizi hem nemlendirecek hemde fondoteninizin daha güzel yayılmasına çare olacaktır. Yoğun nem fondoteninizin cildinize iyice yapışmasına ve buda makyajnızın canlılık ve kalıcılık süresini arttırmaya neden oluyor. Traş balsamını da makyaj öncesi kullanabilirsiniz.Traş losyonu gibi traş balsamıda artık makyaj öncesi kullanılarak makyajın kalıcılığını arttıran ürünler arasında. Denemenizi tavsiye ederiz.

Baz Ürünü Olarak Tıraş Losyon ile Benzer Yazılar:

10 Ocak 2016 Saat : 4:01
  Yaşam
Baz Ürünü Olarak Tıraş Losyon için yorumlar kapalı

Yorumlara kapalı.

sohbet Son Yazılar FriendFeed

Sohbet Girişi

Nickiniz :
Şifreniz :  

Kategoriler


Seo tarafından seohocasi v2 temasısohbetsohbet asdsadasdsadsadasdasdasdsad