Bestemsu Özdemir’den şaşırtan açıklama: Erkek çocuk gibiydim


  • Anasayfa
  • Bestemsu Özdemir’den şaşırtan açıklama: Erkek çocuk gibiydim

2

 ‘Kara Para Aşk’ dizisinde ‘Nilüfer’ karakterini canlandıran Bestemsu Özdemir, ‘Turki Ekstra’ programında kendisi ile ilgili bilinmeyen bütün soruları yanıtladı.
Özdemir, eğitimi sırasında oyuncu olmayı hiç hayal etmediğini ‘Mücevher tasarımı’ alanında eğitim görmek istediğini söyledi. Özdemir, üniversite sınavına girdiği yıl bu bölümün kapanması üzerine moda tasarımı eğitimine yöneldiğini ve halen İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Moda Tasarımı Bölümü öğrencisi olduğunu anlattı.
Bir jeans firması için fotomodellik yaptığını, çekilen fotoğraflarının tüm dünyada kullanılması ile kendisine iş teklifleri geldiğini belirten Bestemsu Özdemir, “Modelliği sevmedim. Benlik bir şey değil. Halen menajerim olan Cem Tatlıtuğ’a mail attım. Fotoğraflarımı görünce, ‘Gel oyunculuk deneyelim. Ben model çalışmıyorum’ dedi. Onun üzerine deneme çekimlerine gittim. Olmadı, oradan beni başka bir yere aldılar. Bir anda kendimi dizi setinde buldum, o iş bitti, başka bir iş geldi. Şu an bir şirketin oyuncularından biriyim. Bambaşka bir yere geldi” dedi.

PEK BİR ŞEY YEMİYORUM: Pek bir şey yemiyorum. İşin sırrı o. Çok sağlıksız bir şey bunu asla yapmasınlar. Bünyem artık buna alıştı. Annem de çok zayıf bir kadın; 48 yaşında olmasına rağmen 34 beden. Günde 1, en fazla 2 öğün genelde salata yiyorum. Ama içinde peyniri bir şekilde proteini olan salatalar yiyorum. Et, tavuk yerine balık tüketiyorum. Saat 19.00’dan sonra pek bir şey yememeye çalışıyorum. Abur cubur, ekmek, makarna, pizza, gibi birçok şeyi yemem. Benim için en güzel menü; ızgara, sebze yanında bir salata falan müthiş.

Bestemsu Özdemir’den şaşırtan açıklama: Erkek çocuk gibiydim ile Benzer Yazılar:

1 Aralık 2015 Saat : 7:11
Bestemsu Özdemir’den şaşırtan açıklama: Erkek çocuk gibiydim için yorumlar kapalı

Yorumlara kapalı.

sohbet Son Yazılar FriendFeed

Sohbet Girişi

Nickiniz :
Şifreniz :  

Kumsal Yazılar

Kategoriler


Seo tarafından seohocasi v2 temasısohbetsohbet asdsadasdsadsadasdasdasdsad