Cinsel Rüyaların İlginç Anlamları!


İşte cinsel rüyaların anlamları…

sx

  • Rüyada patronla/müdürle seks yaptığınızı görmek: Rüyada patronla/müdürle seks yaptığınızı görmek ondan hoşlandığınız anlamına gelmez. Kendinize güvendiğinizi ve iddialı biri olduğunuzu işaret eder.
  • Rüyada eski sevgili veya eşle seks yaptığını görmek: Rüyanızda eski sevgilinizle veya eşinizle seks yaptığınızı görmek duygusal sorunlarınızı çözmeye çalıştığınızı gösterir. Rüyayı gördüğünüzde başkasıyla beraberseniz ilişkinizin rutinleştiğine işaret edebilir.
  • Rüyada tanımadığınız bir yabancıyla seks yaptığınızı görmek: Rüya uzmanlarına göre rüyada seks yaptığınız yabancı aslında sizsiniz. Özellikle cesaret isteyen ve utanmadığınız şeyler yapıyorsanız aslında karşınızdaki kişi gururlandığınız kendinizsiniz.
  • Rüyada en yakın arkadaşınızın eşiyle seks yaptığınızı görmek: Aklınızın ucundan bile geçmeyen en yakın arkadaşınızın eşiyle seks yaptığınızı görmek sizi rahatsız edebilir. Ancak bu onu düşündüğünüz anlamına gelmez. Onu düşünmekten sonra eşinizle olan sorunlarınıza işaret eder. Eşinizin rüyada gördüğünüz kişiden daha özensiz ve ilgisiz olması sizi bu tür bir rüyayı görmeye itebilir.
  • Rüyada aynı cinsle seks yaptığını görmek: Rüyanızda kendi cinsinizden biriyle seks yaptığınızı görmek kendi cinsinize ilgim mi var diye düşünmenize neden olabilir. Rüya uzmanlarına göre bu sorunun yanıtı muhtemelen hayırdır. Aynı cinsle seks genellikle hormonların yüksek olduğu dönemlerde görülür. Hamilelik veya adet döneminde bu tür rüyalar görmeniz mümkündür. Cinsel rüyalar her zaman cinselliği işaret etmez. Aldığınız bir başarıyla ilgili övgü duymak istediğinizi ve gösterebilir.

Cinsel Rüyaların İlginç Anlamları! ile Benzer Yazılar:

31 Aralık 2015 Saat : 2:58
  erotik
Cinsel Rüyaların İlginç Anlamları! için yorumlar kapalı

Yorumlara kapalı.

sohbet Son Yazılar FriendFeed

Sohbet Girişi

Nickiniz :
Şifreniz :  

Kumsal Yazılar

Kategoriler


Seo tarafından seohocasi v2 temasısohbetsohbet asdsadasdsadsadasdasdasdsad