Dünyayı kadınlar kurtaracak


Fatih Terim’in kızı Buse Terim hamilelikten sonra kilo aldığı için takipçilerinden çirkin yorumlar almış ve bu duruma isyan etmişti! Terim’in isyanından sonra kadınlar Buse Terim’e dayanışma mesajları göndermişti.

Gelen mesajların ardından Buse Terim bir paylaşım daha yaparak kendisine destek verenlere teşekkür etti.

İşte Buse Terim’in o paylaşımı:

“Dün gelen yüzlerce destek mesajı için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. İlk defa bir konuda özellikle biz kadınların böyle güçlü bir şekilde birleştiğini ve yan yana durduğunu gördüm. Demek ki hepimiz aynı amaçtan bıktık artık. Bir şeyin altını tekrar çizmek istiyorum. İsyan ettiğim şey kadının kadına yaptığı psikolojik şiddetti. Bizim birbirimize karşı özellikle sosyal medyada yaptığımız acımasızlıktı. Kadınları bir kalıbın içine koymaya çalışmamak gerektiğini, ve kadınların aslında dünyayı kurtarırken ona sadece “vücut” “beden” ve “kilo” olarak bakmamak gerektiğineydi isyanım..

KADINLARIN BİR KALIP İÇİNE SOKULMASINA KARŞI ÇIKACAĞIM

Dün bana destek mesajı atanlara da aynı cevabı verdim. Hayat boyu bu “kilo” şiddetinin karşısında duracağım ve kadınların bir kalıp içerisine sokulmasına karşı çıkacağım dedim. Beni sokakta, AVM’de, parkta, restaurantta gördüğünüzde de “aaa ne kadar kiloluymuş” diyen gözlerle bakmayın bana. Gelin birbirimizin daha güzel taraflarını görelim, gelin hep omuz omuza birbirimize destek olalım. Çünkü ne diyorduk “Dünyayı kadınlar kurtaracak”.. Hepinizi çok seviyorum…”

Dünyayı kadınlar kurtaracak ile Benzer Yazılar:

2 Ekim 2018 Saat : 9:22
Dünyayı kadınlar kurtaracak için yorumlar kapalı

Yorumlara kapalı.

sohbet Son Yazılar FriendFeed

Sohbet Girişi

Nickiniz :
Şifreniz :  

Kumsal Yazılar

Kategoriler


Seo tarafından seohocasi v2 temasısohbetsohbet asdsadasdsadsadasdasdasdsad