Ece Çeşmioğlu’na ödül


Oyuncu Taner Ölmez ile birlikteligi magezin gündemine düsen güzel oyuncu Ece Çeşmioğlu aldigi ödülle sosyal medyada gündem oldu.

Mucize Doktor dizisinde canlandırdığı Ali karakteri çok konuşulan isimlerin başında gelen Taner Ölmez’in kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Ece Çeşmioğlu da sık sık gündeme geliyor.

Başarılı oyuncu geçtiğimiz günlerde oynadığı tiyatro oyunuyla ödül aldı. Dogville oyunundaki performansıyla İsmet Küntay Tiyatro ödüllerinde “yılın en başarılı genç kadın oyuncusu” seçilen Ece Çeşmioğlu dün yapılan törenle ödülünü aldı. Ece Çeşmioğlu’na Taner Ölmez’in hayranları tarafından da tebrik yorumu yağdı. Güzel oyuncu 2006 yılında İki Aile dizisindeki Ceren rolüyle geniş kitleler tarafından tanınmaya başlamıştı. Ece Çeşmioğlu ardından, “Firar”, “Öyle Bir Geçer Zaman ki”, “Yazın Öyküsü”, “Kalbim Yangın Yeri” ve “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizilerindeki performansıyla dikkatleri üzerine çekti. 2017 yılında “Yüz Yüze” dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Çeşmioğlu, “Yuvamdaki Düşman” dizisinde Ceren karakterine hayat verdikten sonra son olarak “Söz” dizinde oynamıştır.

Ece Çeşmioğlu’na ödül ile Benzer Yazılar:

22 Kasım 2019 Saat : 9:21

Ece Çeşmioğlu’na ödül Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet Son Yazılar FriendFeed

Sohbet Girişi

Nickiniz :
Şifreniz :  

Kategoriler


Seo tarafından seohocasi v2 temasısohbetsohbet asdsadasdsadsadasdasdasdsad