Elçin Sangu, Ekranın En Tarz Kadını Seçildi


2

 Son zamanlarda güzelliğiyle adından sıkça söz ettiren Kiralık Aşk’ın Defne’si Elçin Sangu, dizilerin açık ara en şık giyinen karakteri seçildi.
Kiralık Aşk, yaz dizisi olarak başladığı serüveninde başarısı ile önemli bir yer edindi. Başrol oyuncuları Barış Arduç ve Elçin Sangu başarılarını Altın Kelebek’te en iyi çift ödülünün sahipleri olarak tescilledi. Defne ve Ömer karakterlerine can veren çift son dönemin en popüler isimleri.

YÜZDE 56, “DEFNE”Yİ SEÇTİ

Dizi bu kez moda seçimleri ile gündemde. Kiralık Aşk’ın başrol oyunucusu Elçin Sangu’nun canlandırdığı Defne karakteri ekranın en şık giyinen kişisi seçildi. Seçim, www.poltio.com’da düzenlenen bir anketle yapıldı. Dizilerin en şık giyinen karakteri soruldu. Ankete 2 hafta gibi kısa bir sürede 19 bin 500 kişi katıldı. Katılımcıların yüzde 56’sının oyuyla Defne dizilerin en şık giyinen karakteri oldu.

DEFNE’NİN STİLİ

Defne Topal saf, deli dolu ve enerjik bir genç kız karakteri. Kiralık Aşk’ın ilk bölümünde onu kabarık saçları, boy friend jean’leri ve ekose gömlekleri ile tanıdık. Tarzı bölümlerle birlikte ilerledi ve onu dizilerin en şık ismi olmaya kadar taşıdı.

Elçin Sangu, Ekranın En Tarz Kadını Seçildi ile Benzer Yazılar:

10 Aralık 2015 Saat : 7:01
Elçin Sangu, Ekranın En Tarz Kadını Seçildi için yorumlar kapalı

Yorumlara kapalı.

sohbet Son Yazılar FriendFeed

Sohbet Girişi

Nickiniz :
Şifreniz :  

Kumsal Yazılar

Kategoriler


Seo tarafından seohocasi v2 temasısohbetsohbet asdsadasdsadsadasdasdasdsad