Fenerbahçe de neler oluyor ?


Bizi  bu hale düşürenler Sokağa çıkcak yüz bulabiliyolarsa dicek lafim yok !!

Fenerbahçe nasil bu duruma geldi, yada getirildi. Gezi olaylarında Aziz yildirim başkan hapse atildidiğinda bile bu kadar kötü olmamişdik. Fenerbahçemizde yeni bir oyun oynuyor kanısındayım.Size gecen sene  söleseler ligden düşmemeye oynuyan bir fenerbahçe olcak ne derdiniz ?. Bize şampiyonluk vaad edilmedi. Lakin bu kadar kötü bi takım kurup küme düşmemeye oynucak bi takım olcağida sölenemedi. Biz ali koç beyi tüm fenerbaçeliler olarak isterken başimiz i eğmicek inadina başarilarla bizi gururlandircak diye peşinden gittik.

fenerbahçe ile ilgili görsel sonucu
fenerbahçeliler inşallah bu kara günler bitecek…. 

    Fenerbahçe nin galip geldiği hafta piyasalar canlanır ülkeye huzur gelirdi. Ben tontacılık yapdiğim da fenebahçe galip geldimi satiş rekorlari kırardim.Millet mutlu olurdu , işler açilir piyasalar canlanırdi. Şimdi ne oluyo 25 milyon fenerbahçeli kahroluyo. Bile bilee ladess bu. Bu kadro kurulduğunda başarisiz olcağimizi biliyorduk ama bu kadar rezil rüsva olcağimizi bilmiyorduk . Bu takım küme düşerse inanın çıkamaz. 

     DİCEK ÇOK LAFIM VARDA . BİZİ BU HALE DÜŞÜREN ZİHNİYETİ RABBİM BİLDİĞİ GİBİ YAPSİN..!!!!

      

Fenerbahçe de neler oluyor ? ile Benzer Yazılar:

9 Aralık 2018 Saat : 6:11

“Fenerbahçe de neler oluyor ?” için 1 Yorum

  1. Aynadaki_DeLi dedi ki:

    Aziz başkanı harcayan bu külübe bu yaşanan hüsran az bile Aziz başkan bu takım için ceza yattı tüm branşlarda yüzümüzü güldürdü fenerbahçe basketbol takımımıza bakın avrupa ligi şampiyonluğu yaşattı haketmediği bir şekilde yuhalanarak gönderildi aziz başkan her zaman gönlümüzün köşesinde olacak seviliyorsun büyük başkan

sohbet Son Yazılar FriendFeed

Sohbet Girişi

Nickiniz :
Şifreniz :  

Kategoriler


Seo tarafından seohocasi v2 temasısohbetsohbet asdsadasdsadsadasdasdasdsad