@FUATAVNİ’DEN ÇOK KONUŞULACAK OPERASYON İDDİASI


@Fuatavnifuat, Operasyon, Fuat Avni, KÇG, Operasyon, Uyuşturucu, Silah, Kargo, Bursa,

Mikro blog sitesi Twtter’da yazdıklarıyla gizli planları ifşa eden Fuat Avni yine çok konuşulacak bir iddiayı dile getirdi.

Yaptığı paylaşımların doğru çıkması ile ülke gündemine oturan Twitter fenomeni @fuatavnifuat, masum insanlara yönelik yeni bir kumpası deşifre etti.

@fuatavnifuat hesabından paylaşılan tweetlerde Cemaat müesseselerine Kargo yoluyla silah ve uyuşturucu gönderip, ani baskın yaparak suç üstü yapmayı planladığını iddia etti.

İşte Fuatavni’nin gündem oluşturacak yeni paylaşımları:

KÇG’nin yeni planı Cemaat müesseselerine (okul-yurt-dersane) örgütsel suç bulaştırmak. Kargo yoluyla silah ve uyuşturucu gönderiyorlar

Silah ve uyuşturucu içeren kargolar içinde ne olunduğu bilinmeden alındığında ani baskın yaparak suç üstü yapmayı planlıyorlar.

KÇG’nin Cemaat’e mensubiyeti bilinen bazı STK temsilcilerinin iş yerine ve evine de aynı kargolardan gönderme planı var.

Her ne olursa olsun, nerden geldiğini ve içinde ne olduğunu bilmediğiniz kargoyu almayın, geri çevirin. Özellikle çalışanlarınızı uyarın.

Plan için Bursa pilot bölge seçilmişti. Ordaki kurumlara kargo gönderip ardından polis baskını yaptılar kargo alınmadığından oyun bozuldu

fuatavni1.jpg

 

@FUATAVNİ’DEN ÇOK KONUŞULACAK OPERASYON İDDİASI ile Benzer Yazılar:

28 Ekim 2014 Saat : 12:24
@FUATAVNİ’DEN ÇOK KONUŞULACAK OPERASYON İDDİASI için yorumlar kapalı

Yorumlara kapalı.

sohbet Son Yazılar FriendFeed

Sohbet Girişi

Nickiniz :
Şifreniz :  

Kategoriler


Seo tarafından seohocasi v2 temasısohbetsohbet asdsadasdsadsadasdasdasdsad