Gamze Özçelik, Karkamış Sınırında Askerleri Ziyaret Etti


Gamze Özçelik, klavye başında vatan millet edebiyatı yapanlara inat Fırat Kalkanı Harekatı’nın yapıldığı bölgeye giderek askerlerimize destek oldu.

İki gün önce cerablus yakınlarına askerlere destek için giden gamze özçelik, çektirdiği fotoğrafı instigram’dan paylaşarak şehit askerler için üzüntüsünü dile getirdi.

gamze özçelik instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “İki gün önce cerablus karakamıs sınırındaki Fırat kalkanı operasyonunun yürütüldüğü harekat merkezine çok yakın bir bölgede tanıştık resimdeki rütbeli askerlerimizle.

ASKERLERİMİZİN CESARETİNE HAYRAN KALDIK

Efendiliklerine, vatan ve insan sevdalarına, cesaretlerine hayran kaldık. Bugün ise bir kez daha hakkari, mardin ve van’dan gelen şehit haberlerini duyunca inanılmaz bir üzüntü yaşadım.

“BÜYÜK BİR ACI SAPLADI KALBİME”

Hele hele birileri masa başında oyunlar hazırlar, birileri günlerini boş ve şımarıkca geçirirken, sınırdaki görevdeki helal süt emmiş evlatların sırf orda umut olmak, rıza kazanmak için hayatını kaybetmesi, anaların babaların yüreğine ateş düşmesi büyük bir acı sapladı kalbime…

“RABBİM ŞEHİTLİKLERİNİ KABUL ETSİN”

Rabbim tüm hakk ugruna kaybettiklerimizin şehitliğini kabul etsin, ailelerine sabır versin , mekanlarını peygamber efendimiz (s.a.v) ‘e komşu eylesin.”

Gamze Özçelik, Karkamış Sınırında Askerleri Ziyaret Etti ile Benzer Yazılar:

15 Ekim 2016 Saat : 4:12
Gamze Özçelik, Karkamış Sınırında Askerleri Ziyaret Etti için yorumlar kapalı

Yorumlara kapalı.

sohbet Son Yazılar FriendFeed

Sohbet Girişi

Nickiniz :
Şifreniz :  

Kumsal Yazılar

Kategoriler


Seo tarafından seohocasi v2 temasısohbetsohbet asdsadasdsadsadasdasdasdsad