Google Başlattı ‘Testi Sitem’ Web Sitesi Test Aracı, Küçük İşletmeler İçin Daha Kolay Basit Deneyim


Google’ın pazarlama anlayışlar takımın Google ile düşünün ‘bugün küçük işletmeler ağırlıklı hedefleyen yeni bir araç, başlattı.

Google’ın en yeni aracı test Sitem , işletmelerin kendi web sitesi akıllı telefonlar ve tabletler hem de, ne kadar mobil cihazlara uygun keşfetmenize yardımcı olur.

‘Sitem test’ hem teknik adamlara ve olmayan teknoloji millet için uygun bir çok kullanıcı dostu arayüzü, özellikleri. Basit etki alanı adı girin ve düğmesine tıklayın. aracı web sitenizi analiz eder ve kapak temel ölçümleri üretir:

  • Mobil Kolaylığı
  • Mobil Hız
  • Masaüstü Hız

Google’dan E-posta Raporu

Mobil-web-speed test-araç

E-posta adresinizi göndermeniz durumunda ek olarak, Google, sorunlar için düzeltmeler öneriler ile, size daha ayrıntılı bir rapor gönderir. Google ayrıca web varlığı iyileştirilmesi size ipuçları ve tavsiyeler ile zaman zaman e-postalar göndermek için sunuyor.

Webmasterlar için Google’ın Araçlar Son

Bu araçlar sadece Google’ın aracı bültenleri son. Birkaç ay en önce, serbest Resizer web tasarımcıları dizüstü bilgisayar, tablet ve mobil ekranlarda kendi web sitesi önizleme yardımcı olmak için, bir web tasarım araçları.

Yanı sıra dizüstü, tablet veya mobil görünümleri ya seçilmesi gibi, Resizer kullanıcıları da kendi sitesini önizleme birkaç piksel genişliği en tıklayabilirsiniz.

Duyarlı Web Büyüme

Google sık yöneticileri tavsiyede kendi sitelerinde kendi sitelerinde hızlı yük sağlamak için geliştiricilere teşvik yanı sıra, duyarlı web için tasarlanmış olduğundan emin olmak için. Bu şirket bu önerileri daha kolay ulaşmanıza yardımcı olmak için araçları ile bu tavsiye destekleyen görmek güzel.

Google Başlattı ‘Testi Sitem’ Web Sitesi Test Aracı, Küçük İşletmeler İçin Daha Kolay Basit Deneyim ile Benzer Yazılar:

27 Eylül 2016 Saat : 9:32
Google Başlattı ‘Testi Sitem’ Web Sitesi Test Aracı, Küçük İşletmeler İçin Daha Kolay Basit Deneyim için yorumlar kapalı

Yorumlara kapalı.

sohbet Son Yazılar FriendFeed

Sohbet Girişi

Nickiniz :
Şifreniz :  

Kategoriler


Seo tarafından seohocasi v2 temasısohbetsohbet asdsadasdsadsadasdasdasdsad