Engelli annesini

Engelli  annesini

ENGELLİ annesini devamlı döven kızına bir daha vuracakmısın diyerek dayak atan babayı el birliğiyle ceza evine artırdık. Olayın sebebini araştırmadık babayı dinlemedik. Bu olayın ardındaki dramı bilmedik. Belirli bir çevrenin ve kadın hakları savunucularının gazına geldik. Oysa bu babanın yaşadığı çileyi bir bilseniz inanın oturup ağlar pişmanlıktan insan içine çıkamaz hale gelirdiniz. Satanizmin pençesine düşmüş bir kız ve sürekli engelli annesine işkence yapıyor. Baba çaresiz! Üstelik kız psikolojik sorunlu… peki sakat anneyi bu kız döverek öldürürse ne olacaktı. Hayırsız evlat diyecek ve geçecektik. Lakin bir baba kızını haklı olduğu halde dövdüğü için sırf kadın dayak yiyor ve cani baba kızına işkence ediyor diye pazarlayanların hep birlikte gazına geldik. Hiç birimiz babanın neden bu hale geldiğini ve kızını bu denli dövebilmesini sormadık araştırmadık! Şimdi samimi olan herkese soruyorum. Resimde gördüğünüz gibi bir kızınız olsa, hergün engelli olan annesine işkence yapsa ne yapardınız! Lütfen kendinizi babanın yerine koyun empati yapın sonra varsa biraz vicdan hep birlikte bu babadan özür dileyelim.

Son olarak,

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Tuğba Akkaş isimli genç kızın babasının şiddetine maruz kaldığı görüntüler üzerine harekete geçti Bakanlık: “Tuğba kızımız, annesi ve kardeşinin bu süreci en kısa sürede atlatabilmeleri için aileye psikososyal destek hizmeti de verilecektir” “Ailenin avukat desteği isteğini karşılayarak, kızımızı bu süreçte yalnız bırakmayacağız. Hukuki sürece müdahil olacağız” demişti! Bu olayın aslını öğrendikten sonra bakalım devlet babaya nasıl bir ceza verecek… farkına varmadan bir kızı kurtaralım dedik oysa engelli annesine hergün işkence yapan kıza o engelli anneyi mahkum ettik!

Allah hepimizi affetsin.

12 Ekim 2019
Okunma
bosluk

BarışPınarıHarekatı

BarışPınarıHarekatı

İnsan büyür beşikte
Mezarda yatmak için.
Kahramanlar can verir
Yurdu yaşatmak için…

Dün havan saldırısında yaralanan ve kaldırıldıkları hastanede bugün Şehit olan yiğitlerimizin Kutlu tinleri şad, mekanları cennet olsun. Ailelerinin ve Yüce Türk milletinin başı sağ olsun.

Şehit Uzm. Çvş. #Hacıbebek
Şehit Uzm. Çvş. #AbdulhamitBilgen
Şehit Uzm. Onb. #YunusMermer

BarışPınarıHarekatı 🇹🇷

12 Ekim 2019
Okunma
bosluk

3 ilde ,usulsüz ve hayali hayvan Satış Operasyonda 18 gözalti

3 ilde ,usulsüz   ve hayali hayvan Satış  Operasyonda  18  gözalti

Sivas merkezli 3 illede gerçekleştiren Operasyonda Usulsüz ve hayali Hayvan Satış yaptıklari ileri sürülen 18 Şüpheli Göz altına alindi

7 Ekim 2019
Okunma
bosluk

Son dakika:Skandal Beğeni sonrasi ABD Ikinci kez özür diledi

Son dakika:Skandal Beğeni sonrasi  ABD Ikinci  kez  özür  diledi

ABD ‘nın Ankara Büyükelçiliği ,Twitter da FETÖ Firarisi Ergun Babahanin Paylasimin begenilmesi Nedeniyle ikinci kez özür diledi.

6 Ekim 2019
Okunma
bosluk
sohbet Son Yazılar FriendFeed

Sohbet Girişi

Nickiniz :
Şifreniz :  

Kumsal Yazılar

Kategoriler


Seo tarafından seohocasi v2 temasısohbetsohbet asdsadasdsadsadasdasdasdsad