İNTİKAM ALANLARIN EN HAYIRLISI ALLAH …

İNTİKAM ALANLARIN EN HAYIRLISI ALLAH …

ABD 215 bin, İtalya ve İspanya 110 bin, Çin 81 bin, Almanay 78 bin. Dünyada corona virüs vakalarının en çok görüldüğü beş ülke böyle sıralanıyor. Can kaybındaki sıralama ise şöyle: İtalya 13 bin 155, İspanya 10 bin 3, ABD 5 bin 113, Fransa 4 bin 32 ve Çin 3 bin 318.

Filistinde yıllarca zülüm .. Afganizstanda yıllarca katliam , Irakda sahte bahanelerle milyonlarca iraklıyı katleden, mısırda , suriyede insanları evsiz barkısız bırakıp milyonlarca insanı çadirlara kara kışa mahkum eden üstüne bomba atan, Libyada 15 yaşindaki çocuklara bomba atan,, 2iz kuleleri bahane edip binlerce muslumani sorgu kamplarında işkence eden, Dolaylı haçlı savaşi ile müslümanı müslümana kırdıran lar,,, Ve buna alet olanlar…

HANİ SİZİN ORDULARINIZZZZZZZZ

HANİ SİZİN KİBİRLERİNİZZ

NERE KAÇÇAKSIZNIZZZZ

İNTİKAM ALANLARIN EN HAYIRLISI ALLAHDİR….

mikroskopla görünen bi mikropa yenildinizz , kaççak delik ariyosunuzz

ŞİMDİ ALLAHIN İNTİKAM SAATİ , FİL SURESİ… KARİNCA SÜRESİ

ey müslüman lar şimdi dua zamani , şimdi ALLAH a Yalavariş zamani , tesbih zamani. Kurutuluş sadece Allah dir.

3 Nisan 2020
Okunma
bosluk

Haluk Levent mülteci çocuklar için yardım çağrısı yaptı! Olumsuz tepkilere yanıtı olay oldu

Etiketler:
Haluk Levent mülteci çocuklar için yardım çağrısı yaptı! Olumsuz tepkilere yanıtı olay oldu

Haluk Levent kurucusu olduğu AHBAP derneği üyelerine sosyal medya hesabından çağrıda bulunarak, sınır kapılarında bekleyen mülteci çocuklar için yardım çağrısı yaptı. Sınırda aç susuz bekleyen çocuklara yardım çağrısına olumsuz yorumlar alan Levent bakın ne dedi. Sosyal medyadan kurduğu AHBAP derneği ile bir çok insana yardım ulaştıran Haluk Levent şimdi de sınırda bekleyen çocuklar için yardım çağrısında bulundu. Bazı sosyal medya kullanıcılar bu yardım çağrısına ise tepki gösterdi.

Haluk Levent sınırda bekleyen çocukları unutmadı ve Twitter hesabından “Edirne! Keşan! Çanakkale! İzmir Dikili! Tüm Ahbap’lar sınıra!!! Çocuklar var! Oralarda sıkışanlar var! Çocuk bezi, çocuk maması, bolca su! Haydi canlarım!” paylaşımında bulundu.

Bazı kullanıcıların bu yardım çağrısına tepki göstermesi üzerine Haluk Levent bir paylaşım daha yaptı. Haluk Levent tepki gösteren kullanıcılara; “Twitin altı a-politik soslu Türkiye gerçeği. ‘Çocuksa çocuk ölürse ölsün bize ne?’ diyenler, gücü güçsüze yetenlerdir. Öteden beri Suriyeliler konusunda yazdıklarım ortada. O ayrı bu ayrı. Ama çocuklara su götürüyorlar diye Ahbap’lara sitem etmeyin lütfen bağışlayın bizi” açıklamasında bulundu.

1 Mart 2020
Haluk Levent mülteci çocuklar için yardım çağrısı yaptı! Olumsuz tepkilere yanıtı olay oldu için yorumlar kapalı
Okunma
bosluk

Alişan sınıra giden göçmenlere müdahale eden Avrupa ülkelerine tepki gösterdi

Etiketler: ,,
Alişan sınıra giden göçmenlere müdahale eden Avrupa ülkelerine tepki gösterdi

Ünlü sarkici Alisan sosyal medya hesabindan yaptigi paylasimda sinira giden göcmenlere gaz bombasi ile müdahele eden ülkelere tepkisini dile getirdi Türkiye’nin göçmenlere ‘açık kapı politikası’ uygulayacağını açıklamasının ardından mülteciler Avrupa kapısına akın etti. Göçmenleri kabul etmeyen Yunanistan ve Bulgaristan ise sınır kapılarında geniş önlemler aldı. Alişan ise göçmenleri kabul etmeyen ülkelere isyan etti. Suriye’de rejim güçlerinin İdlib’deki askerlerimize yönelik yapılan hava saldırısında 36 askerimiz şehit oldu, 32 askerimiz de yaralandı. İdlib’deki hain saldırıdan sonra Türkiye’nin AB’ye gitmek isteyen mültecileri durdurmama yönünde aldığı kararı duyan göçmenler, gece yarısından itibaren yollara düştü. Aralarında Suriyeli, İranlı, Iraklı, Faslı ve Pakistanlıların da bulunduğu göçmenler, sırtlarına çantalarını takıp İstanbul’dan taksiler ve otobüslerle yola çıkarak Yunanistan’a geçmek için Edirne’ye geldi. İzmir, Aydın ve Çanakkale’deki göçmenler de denize akın etti. Göçmenleri kabul etmeyen ülkeler ise sınır kapısında gaz bombaları ile müdahale etti

1 Mart 2020
Alişan sınıra giden göçmenlere müdahale eden Avrupa ülkelerine tepki gösterdi için yorumlar kapalı
Okunma
bosluk

Selami Şahin ve Bülent Ersoy’dan muhteşem gala!

Selami Şahin ve Bülent Ersoy’dan muhteşem gala!

Türk Sanat Müziğinin ‘Diva’sı Bülent Ersoy ve duayen sanatçı Selami Şahin, Yeni Maslak’ın açılış gecesinde peş peşe sahne alarak muhteşem performanslara imza attılar. Yine zafer yine zafer yine zafer diyerek’ sözlerine başlayan Diva, ‘Yeni yeni gazinoların açılışları beni son derece umutlandırıp, mutlu ediyor. Zira gazino kültürü, eğlence kültürü daha geniş platformlara ve daha geniş kitlelere ulaşıyor. Aslında bu memnuniyetimin içerisinde Allah esirgesin yaşanılabilir büyük rizikolarda oluşabilirdi. Şöyleki; böyle yeni yeni yerlere ayak alıştırmak epeyce meşatkkatlidir ve star üstü star olmayı gerektirir. Bu şeref nacizane bendenize tevdi edildi. Bendenizde 50 senedir mesleğimde hep zafer kazanmış bir sanatkar olarak hemen kabul ettim bu teklifi. Ben her zaman hep zorların kadını olmuşumdur. Nitekim ustaların ustası büyük MüZeyyen Senar ve Büyük Zeki Müren’le beraber bu konularda hep zafer kazanmış baş komutanlarızdır bizler.’ dedi.

Usta sanatçı Selami Şahin ise, ‘Bülent hanım benim eskimeyen dostumdur. Aynı sahneyi paylaşmak benim için büyük mutluluk. Basından arkadaşlarımızı allah başımızdan eksik etmesin. Her zaman söylüyorum biz sizlerle varız. Teşekkür ederim.’ sözlerini dile getirdi. Öte yandan röportaj sonunda Bülent Ersoy’un elini öperek nezaketini bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.

selami sahin (6)

Röportajın ardından gecenin açılışını dillere pelesenk olan besteleri ile yapan usta sanatçı Selami Şahin, Baştan Başa Sen albümünde yer alan Nerde Akşam Orda Sabah şarkısını seslendirmeden önce şu sözleri söyledi:” Yeni mekan hayırlı olsun. Yaptığımız animasyon klibimiz büyük ilgi gördü. Çok mutluyum. Çizgi karakterimi insanlar çok beğendi. Şimdi Nerde Akşam Orda Sabah şarkımızı hep beraber seslendirelim.”

İlginizi Çekebilir

3 Şubat 2020
Selami Şahin ve Bülent Ersoy’dan muhteşem gala! için yorumlar kapalı
Okunma
bosluk
sohbet Son Yazılar FriendFeed

Sohbet Girişi

Nickiniz :
Şifreniz :  

Kategoriler


Seo tarafından seohocasi v2 temasısohbetsohbet asdsadasdsadsadasdasdasdsad