linkedin reklâm 7 Haziran 2016 LinkedIn Başlangıçları Kişiselleştirilmiş Metrik Kullanıcılar Rüya İşler Puan Yardım


neredeyse% 2 oranında pay değeri kadar sürükledi bir hareketle, LinkedIn onun “İş Arayanlar” hizmet kişiselleştirilmiş metrik bir avuç tanıttı. hayallerindeki rolleri ile maç adaylara yardımcı olmak için tasarlanmış, yeni özellikler LinkedIn kullanıcıların bir üst başvuru sahibi olarak hakim iş ilanları görmek için izin verir.

Peki ‘üst başvuranların’ belirlenmektedir? Kullanıcı kimliği veri ve iş seçim kriterleri dayanarak, LinkedIn üyelere mükemmel bir eşleşme bulmak için beceri ve deneyim analiz eder. Daha fazla örtüşme, bir üst başvuru sahibi olarak tespit ediliyor daha yüksek şans.

“Her yerde çevrimiçi iş ilanları bugünün dünyasında, artık iş bulmak, ama doğru işi bulma ve bunu bir kez, o arazi için rekabet avantajı yararlanarak hakkında,” LinkedIn ürün yöneticisi, Thogori Karago yorumlar.

   onun ücretli hizmet takviye

yeni özellik ödenen prim hizmet itiraz katan “İş Arayanlar” abonelikler ile kullanıcılara özeldir. Yanı sıra uygun açıklıklar tavsiye olarak, kullanıcılar, aynı zamanda kendi mesleği içinde en hızlı büyüyen şirketleri görmek mümkün olacak. Bu patlama şirketleri hedef ve onlar kamuya duyurulan konum önce rolleri yakalamak için fırsatlar açılır.

“Bilgi güçtür, ve böylece ağ”

İş Arayanlar aboneleri yeni yararların çoğunluğunu alırken, ücretsiz üye tamamen göz ardı edilmemiştir. LinkedIn ayrıca, kullanıcıların bir firma içinde akademik ve kurumsal hem de mezunları görüntülemek için izin veren bir özellik başlattı. Başarılı adayların% 40’ı en az bir LinkedIn bağlantısı vardı bir şirkette işe alındığını gösteren bir son in-house çalışma ile, bu veriler iş avı sürecine ciddi kenar getirebilir.

“Bu iş arama navigasyon konum olarak tüm fark yaratabilir içeriden intel türüdür. Bunu göz önüne aldığımızda, biz iyi için statik, tek boyutlu işler kurullarına veda ve arama ve akıllı uygulanmasına yardımcı olmak için ağ odaklı veri yüzeyleri yeni iş arayan deneyimi oluşturmak için devam ediyor. “

Modern iş arayanların ihtiyaçlarının karşılanması

Facebook, Instagram ve Snapchat gibi diğer şirketler sosyal medya sahnede bir mücadele olarak, LinkedIn dünyanın en kurumsal ağ platformu olmaya devam etmektedir. Kaliforniya merkezli şirket sürekli çağdaş profesyonellerin ihtiyaçlarına adapte olup, yeni kişiselleştirilmiş ölçümlerini özelliğin tanıtımı neden bağlılığını yansıtır.

“Biz kişisel iş kapıcı arayan olarak hizmet için çalışıyoruz – yüzey ve bulmak ve hayallerinizdeki iş arazi için gereken işleri, şirketleri ve diğer ilgili bilgileri organize” Karago dedi.

 

linkedin reklâm 7 Haziran 2016 LinkedIn Başlangıçları Kişiselleştirilmiş Metrik Kullanıcılar Rüya İşler Puan Yardım ile Benzer Yazılar:

27 Eylül 2016 Saat : 9:27
linkedin reklâm 7 Haziran 2016 LinkedIn Başlangıçları Kişiselleştirilmiş Metrik Kullanıcılar Rüya İşler Puan Yardım için yorumlar kapalı

Yorumlara kapalı.

sohbet Son Yazılar FriendFeed

Sohbet Girişi

Nickiniz :
Şifreniz :  

Kategoriler


Seo tarafından seohocasi v2 temasısohbetsohbet asdsadasdsadsadasdasdasdsad