Öğretmenlerin Çalışması, 2 Ayrı Tacizi Açığa Çıkardı


izmir’in Konak ve Çiğli ilçelerinde öğretmenlerin verdiği kompozisyon çalışmasına iki kız öğrenci, enişte ve üst komşusundan uğradığı tacizleri yazdı.

izmirin konak ve Çiğli ilçelerinde, lise ve ilköğretim okulunda görevli 2 rehber öğretmen geçen hafta öğrencilerine, “Başınızdan geçen ve kimseye anlatamadığınız en kötü olayı yazın” diyerek bir çalışma yaptı.

HALASININ EŞİNİN TACİZİNİ YAZDI

Çiğli’de İlköğretim okulu son sınıf öğrencisi, kâğıda halasının eşinin kendisine yıllarca süren taciz olayını yazdı. Eniştesinin her gün kendisine uyguladığı cinsel tacizi ayrıntılı şekilde anlatan 13 yaşındaki kız öğrencinin yazdıkları üzerine rehber öğretmen durumu polise bildirdi. Polis ekipleri, eniştesi E.E.’yi gözaltına aldı. E.E. tutuklandı.

ÜST KOMŞUNUN TACİZİ

Çiğli’deki olaydan habersiz Konak’ta bir lisede görevli rehber öğretmen de lise birinci sınıf öğrencilerine dağıttığı kâğıtlara “Biyografinizi yazın” dedi. 14 yaşındaki bir kız öğrenci “Hocam unutamadığımız bir olayı da yazabilir miyiz?” diye sordu. Öğretmenin ‘Tamam’ demesi üzerine kız öğrenci, “Üst komşumuz yıllarca bana cinsel taciz uyguladı” diye yazdı.

TACİZCİ KOMŞU TUTUKLANDI

Kâğıtta okudukları üzerine rehber öğretmen durumu polise bildirdi. Küçük kıza cinsel taciz uygulayan M.Ç. gözaltına alındı ve çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

REHBER ÖĞRETMENLERE YAZI GÖNDERİLDİ

İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın’ın talimatıyla tüm okullardaki rehber öğretmenlere yazı gönderildi, rehber öğretmenlerden benzer çalışmalar istendi.

Öğretmenlerin Çalışması, 2 Ayrı Tacizi Açığa Çıkardı ile Benzer Yazılar:

18 Kasım 2016 Saat : 7:11
Öğretmenlerin Çalışması, 2 Ayrı Tacizi Açığa Çıkardı için yorumlar kapalı

Yorumlara kapalı.

sohbet Son Yazılar FriendFeed

Sohbet Girişi

Nickiniz :
Şifreniz :  

Kumsal Yazılar

Kategoriler


Seo tarafından seohocasi v2 temasısohbetsohbet asdsadasdsadsadasdasdasdsad