Özel Günler


www.kumsalchat.com

www.kumsalchat.com

Sevdiklerinizle birlikte en özel anların mutluluğunu ve tadını çıkarın.

 1-) Yılbaşı

Yılın en özel günü desek yılbaşına haksızlık etmiş sayılmayız öyle değil mi? Sonuçta bir yılı geride bırakıp, diğer bir yılın hazırlıklarına başlıyoruz. Sevdiklerimize yeni yıl için hediyeler alma telaşına düşüyoruz. Tüm sevdikleriniz için alabileceğiniz, anlamlı bir hediyeye ne dersiniz peki? Geçmiş yılın en iyi annesi, yılın en iyi babası, yılın en iyi kardeşi… Kulağa çok hoş geliyor öyle değil mi?

1

 2-) Sevgililer Günü
Biricik sevgilinizle geçirmek istediğiniz, onun mutluluğuyla mutlu olacağınız bir diğer özel gün. Sevgililer günü. Sevgilinize onu çok özel hissettirecek bir hediye almak istemez misiniz? Oscar ödülü tam sevgilinize layık. İsterseniz dünyanın en güzel sevgilisi diye yazdırın, isterseniz en iyisi… Tercih sizin. Sevgiliniz bu hediye karşısında sevincini boynunuza sarılarak gösterecek.

 

Mother Kissing Her Daughter for a Present and Red Rose --- Image by © Royalty-Free/Corbis

3-) Anneler Günü
Dünyada en değer verdiğiniz insan kim diye sorsak cevabınız ne olurdu? Bize sorarsanız anneniz. Onun için mayıs ayında çok özel bir gün var. Anneler günü. Önemli olan annenizin yanında olmakken siz bir de bunu hediye ile taçlandırmak istiyorsunuz. O zaman size güzel bir hediye önerimiz var. Oscar ödülü! Annenize olan sevginizi üzerine yazabileceğiniz anlamlı bir hediye. Bu hediye anneniz ve görenler tarafından çok beğenilecek.

3

 4-) Babalar Günü
Hayatta sırtınızı yaslayacağınız en güvenilir insan kim diye sorsak vereceğiniz cevap eminiz babanız olur. Babanız her zaman sizin yanınızda, kimse olmasa da her zaman size destek. Onun için yaklaşan babalar gününde güzel bir hediye almak istiyorsunuz ama ne alacağınıza bir türlü karar veremediniz. O halde babanıza ister odasına koyabileceği isterse de iş yerinde masasına gururla koyabileceği bir hediye almaya ne dersiniz?

4

 5-) Öğretmenler Günü
Sizin öğretmeniniz dünyanın en güzel en iyi öğretmeni. Onun için alacağınız yılın en iyi öğretmeni yazılı oscar ödülü unutulmaz bir hediye olacak. Sizde aldığınız hediyenin ne kadar güzel olduğuna dair övgüler duymaktan mutluluk duyacaksınız. O halde öğretmenler günü hediyenizi şimdiden buldunuz öyle değil mi?

Özel Günler ile Benzer Yazılar:

17 Ekim 2015 Saat : 4:20
Özel Günler için yorumlar kapalı

Yorumlara kapalı.

sohbet Son Yazılar FriendFeed

Sohbet Girişi

Nickiniz :
Şifreniz :  

Kategoriler


Seo tarafından seohocasi v2 temasısohbetsohbet asdsadasdsadsadasdasdasdsad