Telefonumuza Hangi Uygulamalar Yüklenmeli


2

 PACKING PRO

Genelde daha evden dışarı adım atmadan seyahat 1-0 yenik başlanır. Çünkü kullanılmayacak eşyaların varsayımsal yokluğu seyahat öncesi büyük kaygı yaratır. Çözüm hiçbir şeyi geride bırakmamaktır. 2.99 dolara satılan Packing Pro adlı iPhone uygulaması seyahatçilere daha rasyonel bir liste yapmaları konusunda asistanlık yapan en başarılı app’lerden biri.

AM I GOING DOWN?

“Uçaktan hiç korkmuyorum” diyenler dahil iniş ve kalkışlarda itiraf etmedikleri bir endişe yaşar. “Am I Going Down” adlı uygulama bineceğiniz uçağın düşme ihtimalini hesaplayarak içinizin rahatlamasını sağlıyor. Bu terapinin bedeli 0.99 dolar. Tek yapmanız gereken hava yolu şirketini, uçağın cinsini, iniş ve kalkışın yapıldığı havaalanını sisteme girmek.

AIRPNP

Seyahat dönüşünde arkadaşlara hep en iyi anılar ballandırmak suretiyle anlatılır. Oysa bavulun içinde birçok utanç verici hatıra da getirilmiştir. Gurbet ellerde ihtiyacın gelmesi ama tuvalet bulunmaması gibi durumlardan bahsediyorum. Ancak Airpnp ve SitOrSquat gibi uygulamalar bu zorlu anlarınızda en yakındaki tuvaleti bulmanızı sağlamakta.

Telefonumuza Hangi Uygulamalar Yüklenmeli ile Benzer Yazılar:

10 Aralık 2015 Saat : 6:39
Telefonumuza Hangi Uygulamalar Yüklenmeli için yorumlar kapalı

Yorumlara kapalı.

sohbet Son Yazılar FriendFeed

Sohbet Girişi

Nickiniz :
Şifreniz :  

Kumsal Yazılar

Kategoriler


Seo tarafından seohocasi v2 temasısohbetsohbet asdsadasdsadsadasdasdasdsad