Ünlülerden Güzellik sırları


 Günümüzde ünlülerin popülerliği ve göze çok hitap etmeleri nedeniyle bayanlarda böyle bir etkiye sahip olmak istiyor. Her on bayandan yedisi ünlülerin güzellik sırlarını merek ediyor.Biz de bu araştırmamızı ünlülerin güzellik sırlarını merak edenler için yaptık ve sizlere sunduk.

 

Ünlülerin Güzellik Sırları

miranda kerr

Miranda Kerr Güzellik sırrı Ünlü model Miranda Kerr cildini kuşburnu yağı ile düzene sokuyor.29 yaşında olmasına rağmen cildi ışıl ışıl gözüküyor.
çağla şikelÇağla Şikel cildinin pürüzsüzlüğünü kullandığı argan yağı sayesinde sahip. Argan yağından sadece cilt bakım maskesi değil saç bakım maskesi de yapılır. Bunları sadece Çağla Şikel değil daha birçok ünlü terçih ediyor. Argan yağı kullanarak çok pahalı çilt bakım merkezlerine gitmenize gerek yok. Argan yağı istediğiniz pürüzsüzlüğe sahip olmanızı fazla masraf yapmadan elde etmenizi sağlar.

Christina AguileraChristina Aguilera sadece patates dilimlerini kullanarak sivilcelerinden kurtuluyor. Patatesleri soyup, dilimleyip, cildine yapıştırarak sivilcelerden kurtulup pürüzsüz bir cilde sahip oluyor.Doğal yollardan sivilcelerden kurtulmayı Christina Aguilera bile tercih ediyor.

deniz sekiDeniz Sekinin güzellik sırrı içtiği kahvenin telvesini cildine sürmesinde gizli. Deniz Seki gibi cildinizin çok güzel bir duruluk ve canlılık kazanmasını istiyorsanız kahve telvesi kullanmanız yeterli.Kahve telvesinin istediğimiz sonuçları vermesini istiyorsak düzenli kullanmalıyız.

ebru şallı


Ebru Şallı güzellik maskesi olarak
 bademli krem kullanıyor böylece vücuduna doğal bir bakım yapıyor. Ebru Şallı’nın çok dikkat ettiği başka bir nokta ise bol su içmek. Günde iki litre su içilmesini tavsiye ediyor.Bunun cildimize olumlu yansıyacağını söylüyor. Vücudu diri tutmak için de günde bir bardak yeşil çay içilmesi gerektiğini söylüyor.

pınar altuğPınar Altuğun Kaş Ve kirpiklerinin sırrı badem yağında gizli. Pınar Altuğ kaş ve kirpik bakımına oldukça önem veriyor.Kaş ve kirpiklerinin gür ve sağlıklı çıkması için badem yağından faydalanıyor. Eski dizilerden olan ‘’Çocuklar Duymasın’’da gördüğümüz gür kaş ve kirpikli Pınar altuğun 2016 yılında halen öyle gür ve güzel kaş ve kirpiklere sahip olması badem yağının etkisi büyüktür.

Sarah Jessica ParkerSarah Jessica Parker’ın güzellik sırrı kuşburnu bitkisinin faydalarını keşfetmesinden geçiyor. Hollywood yıldızı Jessica göz çevresi kırışıklıklarını kuşburnu yağı kullanarak engelliyor. Sadece kuşburnu yağını kullanmakla kalmıyor,kuşburnu çayını da içiyor ve içtiği çayı atmayıp göz çevresinde gezdiren Paker böylece doğal bir bakım yapmış oluyor.

Catherina Zeta JonesCatherina Zeta Jones çileği püre haline getirip sonra, dişlerini fırçaladığını ifade ediyor.Böylece dişlerinin güzelliği ve beyazlığı ile oldukça dikkat çekiyor.Güzel yıldız dişlerinin güzelliğini çileğe borçlu olduğunu söylüyor.

Cindy CrawfordCindy Crawford güzelliğinin sırrını ve cildinin gençliğini  süte borçlu. Sütün faydalı etkilerinden yararlanmak için yüzünü yıkamadan önce Son zamanlarda uzmanlar suyun içine biraz süt katıyor sonra yüzünü yıkıyor.Böylece cildi daha genç ve diri kalıyor.

 

 

 

 

Sandra BullockSandra Bullock’un Güzellik sırrı  hemeroid kremini gençleşmenin sırrı olarak kullanıyor. Yüzündeki kırışıklıklara hemeroid kremini uygulayarak kırışıklıklardan kurtuluyor ve gençleşiyor.

 

Ünlülerden Güzellik sırları ile Benzer Yazılar:

4 Aralık 2015 Saat : 3:54
Ünlülerden Güzellik sırları için yorumlar kapalı

Yorumlara kapalı.

sohbet Son Yazılar FriendFeed

Sohbet Girişi

Nickiniz :
Şifreniz :  

Kumsal Yazılar

Kategoriler


Seo tarafından seohocasi v2 temasısohbetsohbet asdsadasdsadsadasdasdasdsad