Uzerli’nin eski sevgilisine yakalama kararı


1

 Martin&Martin Sigorta ve Reasürans Brokerliği Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı ünlü borsacı Can Ateş hakkında, Europa Sigorta şirketini zarara uğratmak suçundan 7 yıla kadar hapis cezası istendi. Ateş her yerde aranıyor.
Hürrem Sultan karakteriyle tanınan oyuncu Meryem Uzerli’nin eski sevgilisi ve çocuğunun babası borsacı Can Ateş’in piyasayı milyonlarca euro dolandırıp yurtdışına kaçtığı iddia edilmişti. Bu iddialarla gündeme gelen Ateş hakkında, Europa sigorta şirket yetkilisi Murat Yenigün, savcılığa suç duyurusunda bulundu. Murat Yenigün, ünlü borsacı Can Ateş’in müşterilerden tahsil ettiği yüklü miktardaki parayı şirket hesabına yatırmayarak kişisel hesabında tuttuğu ve şirketi zarara uğrattığını iddia etti. Can Ateş’in yönetim kurulu başkanı olduğu Martin&Martin Sigorta ile yetkilisi olduğu şirket arasında imzalanmış olan sözleşmeye aykırı davrandığı ve şirketin zararının giderilmediğini öne süren Yenigün, Ateş’in cezalandırılmasını istedi.

7 yıla kadar hapsini istedi

Savcılık tarafından Murat Yenigün’ün şikayeti üzerine Ateş hakkında soruşturma başlatıldı. Yürütülen soruşturma sonunda ünlü borsacı Can Ateş hakkında “güveni kötüye kullanma” suçu kapsamında yedi yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Hazırlanan iddianamede, ünlü borsacının Europa Sigorta müşterilerinden aldığı parayı haksız yere mal edinerek söz konusu şirketi zararı uğrattığı ve imzalanan sözleşme maddelerini ihlal ettiği kaydedildi. İfadesinin alınması için çıkarılan tebliğlere rağmen mahkemeye gelmeyen Can Ateş hakkında Asliye Ceza Mahkemesi tarafından yakalama kararı çıkartıldı. Ateş, her yerde aranıyor.

Uzerli’nin eski sevgilisine yakalama kararı ile Benzer Yazılar:

6 Aralık 2015 Saat : 7:12
Uzerli’nin eski sevgilisine yakalama kararı için yorumlar kapalı

Yorumlara kapalı.

sohbet Son Yazılar FriendFeed

Sohbet Girişi

Nickiniz :
Şifreniz :  

Kumsal Yazılar

Kategoriler


Seo tarafından seohocasi v2 temasısohbetsohbet asdsadasdsadsadasdasdasdsad